bip.gov.pl

wyszukiwarka zaawansowana
Wybory sołtysów i rad sołeckich 2023 - 2028

Wybory sołtysów i rad sołeckich 2023 - 2028

 

Anielin – Roman Klisowski (tel.: 609 034 012; e-mail: witoldowsoltys11@wp.pl)

 

  1. Dariusz Wawrzyniak

  2. Sławomir Werecki

  3. Piotr Dudek

  4. Leszek Dębowy

 

 

Borków Nowy – Malwina Bryła - Wojciechowska (tel.: 512 445 156; e-mail: solectwobnk@onet.eu)

 

  1. Patrycja Zawodnia

  2. Paweł Zawodni

  3. Jacek Pasternak

     

 

Borków Stary – Bogumiła Skrzypska (tel.: 721 017 181; e-mail: bogi_88_88@ o2.pl)

 

  1. Paweł Mikołajczyk

  2. Bartłomiej Mikołajczyk

  3. Dariusz Maślak

  4. Urszula Paprocka

  5. Daniel Litwa

 

Czartki – Anita Cierlaczyk (tel.: 697 100 999)

 

  1. Renata Gąsior

  2. Danuta Olejniczak

  3. Zbigniew Dominiak

 

Dębe – Paweł Olejniczak (tel.: 791 877 151)

 

  1. Honoriusz Michalak

  2. Eugeniusz Dryka

  3. Łukasz Chabierski

  4. Mariusz Dudek

  5. Grzegorz Pastuszak

  6. Jacek Chojnacki

  7. Mateusz Poniatowski

  8. Wanda Pośpiech

  9. Krzysztof Sałata

  10. Mateusz Chojnacki

 

Florentyna – Teresa Pasternak (tel.: 537 330 987)

 

  1. Mariola Jakubowska

  2. Izabela Skonieczna

  3. Małgorzata Amborska

  4. Sebastian Kmiecik

  5. Jacek Klepanda

  6. Kamil Dominiak

 

Garzew – Urszula Mazurowska (tel.: 785 189 831)

 

  1. Beata Wawrzyniak

  2. Agnieszka Tomczyk

  3. Dorota Glapka

  4. Błażej Małecki

  5. Maciej Owczarek

 

Goliszew – Ewa Machanek (tel.: 501 208 952; e-mail: e.machanek@wp.pl)

 

  1. Maria Przybylska

  2. Marzena Pomykała

  3. Łukasz Pietras

  4. Kamil Bryła

 

 

Helenów – Karolina Starczewska (tel.: 507 772 362; e-mail: karolinastarczewska1@gmail.com)

 

  1. Lewandowski Dariusz

  2. Nogaj Zbigniew

  3. Smura Dariusz

  4. Katarzyna Pelc

 

Ilno – Henryk Staszak (tel.: 62 76 91 623)

 

  1. Ewelina Litwa

  2. Katarzyna Gabrysiak

  3. Paulina Gajewska

  4. Nikodem Janczak

 

 

Janków – Barbara Janik (tel.: 603 204 833; e-mail: bjanik855@ gmail.com)

 

  1. Edyta Kliber

  2. Anita Czerniak

  3. Żaneta Pawłowska

  4. Dawid Żabiński

  5. Sebastian Figiel

  6. Krzysztof Przygodzki

 

 

Kokanin – Ewa Sołtysiak ( tel.: 608 811 867)

 

  1. Józef Leśny

  1. Krystyna Dębińska

  1. Grażyna Sobocka

  2. Maria Młynek

 

 

 

 

Kolonia Kokanin – Sławomir Szmaja ( tel.: 886 764 282)

 

1. Jan Figlak

2. Jarosław Zdyb

3. Marek Pietrzak

4. Sławomir Józefiak

 

 

Pólko – Joanna Nogaj (tel.: 794 319 123)

 

1. Stanisław Wawrzyniak

2. Józef Mańka

3. Sławomir Piorun

 

 

Russów – Joanna Kij (tel.: 886 838 072; e-mail: solectwo-russow@wp.pl)

 

1. Anna Wąsiewicz

2. Sławomir Lewandowski

3. Łukasz Burchard

 

Skarszew – Katarzyna Aleksandrzak (tel.: 509 420 046)

 

1. Małgorzata Pawelec

2. Bartosz Waszak

3. Roman Kaźmierczak

 

 

Skarszewek – Wincenty Nawrotkiewicz (tel.: 608 653 764)

 

1. Dominika Krzywda

2. Michał Szałata

3. Krzysztof Błaszczyński

4. Paweł Chabierski

5. Andrzej Chabierski

6. Krzysztof Chojnacki

 

 

 

Kolonia Skarszewek – Karolina Krysiak (tel.: 691 722 586)

 

1. Anna Mikołajewska – Głąb

2. Marcin Lewandowski

3. Barbara Płonka

 

Szosa Turecka – Zofia Kuświk (tel.: 720 216 352)

 

1. Jan Jędrzejak

2. Barbara Strzegiecka

3. Magdalena Wdowczyk

 

Tykadłów – Małgorzata Kołodziejczak (tel.: 607 203 286; e-mail: kolodziejczakmalgorzata4@gmail.com)

 

1. Agata Durajczyk

2. Marzena Kobyłka

3. Przemysław Maleszka

4. Dorota Lissy

5. Daria Kasprzak

 

Wojciechówka – Ewa Tułacz (tel.: 665 145 172; e-mail: ewa.tulacz@ wp.pl)

 

1. Ewa Swinarska

2. Anna Wróblewska

3. Wojciech Frankiewicz

4. Piotr Szymankiewicz

 

 

Zborów – Anna Piorun (tel.: 506 999 875)

 

1. Joanna Andrzejczak

2. Piotr Ostrysz

3. Magdalena Góral

4. Aneta Gałęska

 

Złotniki Małe – Jadwiga Urbaniak (tel.: 785 070 701; e-mail: urbaniak1@ onet.pl)

 

1. Agnieszka Dumańska

2. Karina Prymeska

3. Jarosław Ratajczyk

4. Marlena Różańska

5. Dawid Kozłowski

6. Anna Janiak

 

 

Złotniki Wielkie – Beata Śniecińska (tel.: 693 376 515; e-mail: sniecinskabeata76@gmail.com)

 

1. Żaneta Białas

2. Przemysław Sałata

3. Rafał Szczepaniak

4. Karol Wawrzyniak

 

 

 

Żelazków – Aleksandra Klaska (tel.: 694 675 956; e-amil: ola.klaska@ op.pl)

 

1. Emil Gajdziński

2. Arkadiusz Czerniej

3. Iwona Bryła

4. Alicja Łuczak

5. Bartosz Trawnik

6. Ewelina Ścieszek

powrot
Podmiot publikującyUrząd Gminy Żelazków
WytworzyłKatarzyna Pelc2023-06-21
Publikujący B. Kot - admin 2023-06-21 08:57
Modyfikacja B. Kot - admin 2024-05-13 13:26
Wygenerowano: 23 czerwca 2024r. 23:54:06
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.